Chceš semnou udělat ROZHOVOR? Napiš mi na email: Miliss-Em@email.cz.
S radostí odpovím na tvůj dotaz. :)

10. kolo Miss.

Miliss Em píše.

Každá holka chce kluka, ale...

22. dubna 2011 v 8:59 | Miliss Em
Každá holka chce kluka, ke kterému může přijít s vytahaným tričkem, s neupravenými vlasy, s rozmazaným make-upem, s červenýma očima od neustálého pláče, a aby to první cořekne bylo: "Zlato jsi překrásná. Miluji tě." a také to tak myslel! Jestli i ty máš podobný názor, dej si to na blog.

Krátký rukáv, bez teplé bundy a kraťase.

21. dubna 2011 v 17:09 | Miliss Em

Venku je tak krásně. Sluníčko pálí do očí přes skla slunečních brýlí. Slunce vám hřeje na nohy a vy říkáte: ,,Je mi horko". Teď sedím doma v kraťáskách, v šedém adidas tričku a píšu článek. Moc vám děkuju za dnešní návštěvnost, nový blog a hned 46 lidí. :) Jen tak dál. Ještě jednou díky, a pa. :) (Za chvíli si jdu umýt kolo, takže možná ještě něco napíšu.

Článek pro pochvaly - poznámky.

21. dubna 2011 v 8:14 | Miliss Em
Tohle je článek speciálně pro pochvaly a poznámky (urážky a podobně). Budu ráda za každou vaši připomínku a názor. Pokud se vám tu nebude něco líbit, napište a já se pokusím to změnit. :)

Profil

19. dubna 2011 v 19:31 | Miliss Em
Především bych vás chtěla přivítat na mém novém blogu, který byl založen přesně 18.4. v 18:04. Přestěhovala jsem se sem z blogu Princeees. Adresa už mě nebavila, a taky sme chtěla udělat ,,velkou přeměnu".

O mě:

Jsem 12ti letá slečna a adminka Miliss Em. Nevím, proč mám takovou přezdívku, ale mě selíbí. :)
Mám ráda Scene styl, ale scene nejsem. Jsem holka s hnědýma vlasama a blond melírem. Vlasy mám poměrně dlouhé po ramena. :) Ráda nosím na sobě šperky. Náušnice, náramky, řetízky apod. Ráda nosím na sobě ujetý hadry, takže třeba tričko s mickey mouse. :) Chodím do 6.A. Jsem z městečka kousek od Zlína. Ve Zlíně sem se taky narodila. Mám doma 3 zvířata. Činčilu Rozárku, kocourka Tomíčka a 2 želvy. Mám ráda svou rodinu, i když někdy na ni nadávám, tak to nemyslím vážně. Mám ráda svoje BF a kamarádky. Nikdy bych se před něma nemohla přetvařivat jako někdo. Jsem kamarádská, hodná, možná i chytrá (:P) a, a nic. :)
Mám ráda tanec, hru na klavír, zpěv, basketbal, vybíjenou apod. :)

O blogu:


Nejsem žádná začátečnice, blogy jsem měla už dva. Mám
ráda grafiku, takže proto stále pokračuji v blogaření. Tady se hlavně budou ukazovat články s grafikou, míma názorama a taky s návodama, jak se nalíčit apod. Budu ráda, když se mě na něco zeptáte, potom vám odpovím videem, pokud bude možno.

Pravidla blogu:

No, tohle by si měli přečíst ,,všichni". Pravidla blogu jsou jasná, a všude stejná. To hlavní je kopírování se zdrojem. To, co vytvořím mi dá dost práce a nervů, a ty, když si to takhle zkopíruješ, tak ti to zabere: Klikneš pravým, dáš kopírovat a v článku dáš vložit = uložit. Než něco zkopíruješ, tak se dobře zamysli, jesli by sis ukradl/a v obchodě čokoládu, kterou máš tak ráda. Myslím si, že bys to neudělal/a.
Nekopíruj bez zdroje, můj zdroj nemaž, neupravuj, nevydávej za své, apod. Pokud něco takového uděláš, tak tě hlásím → blokuju tě. Tohle není vtip, tohle je realita. Žiju realitou, tak proč bych to nemohla udělat?

 
 

Reklama
Provozovatel serveru: Blog.cz