Chceš semnou udělat ROZHOVOR? Napiš mi na email: Miliss-Em@email.cz.
S radostí odpovím na tvůj dotaz. :)

10. kolo Miss.

Návody - Tipy, Rady, Triky.

Samoopalovací krémy.

28. dubna 2011 v 11:09 | Miliss Em

Holky při dospívání nebo už i v dospělosti se rádi zajmaví o své tělo a snaží se ho udělat co nejhezčí. Některým vadí celulitida, některým zase příliš bílá, nebo příliš černá pokožka.

Moře, zahaleni v oblečení, nebo samoopalovací krémy?

Někteří mají příliš bílou pokožku (mezi ty "některé", patřím i já), ale chcou být tmavší. první co vám pomůže je opalování.

Někteří se krásně opálí, někteří zase ne. Pokud si už opálená časem zase zbělíš.

Opalovací krém. Možná jsi už o něm někdy slyšela. Krém, po kterém budeš tmavší, ale na určitou dobu. Pokud se stydíš za svou bílou kůži, kup si samoopalovací krém. Ale: Pečlivě vybírej, protože: Pokud koupíš nekvalitní krém za 20Kč, budeš sice hnědší, ale jak barva začne ustupovat, na rukou se ti objevý žluté fleky.

Žluté fleky na rukou opravdu dobře nevypadají. Nevím, jestli časem zmizí a co je k tomu dobré aby zmizely. Radši si kup kvalitní krém, pokud nechceš ryskovat se svoji kůží.

Zdravé vlasy, nebo rovné vlasy?

26. dubna 2011 v 15:59 | Miliss Em

Zdravé, nebo rovné vlasy? Dochází vám tohle téma?

Spoustu z nás má určitě doma žehličku, že? Spoustu z nás ji má sice doma, někteří se s ní žehlí jako o život jiní ji májí stále v košíku a žehlička čeká na chvíli, kdy si ji vezmeš do tvých ruk a začneš si žehlit vlasy.

Takové žehličky nejsou moc levné. Všechno stojí peníze a žehličky na vlasy kolem 1500 kš pokud mají být kvalitní.

Ale, kolik stojí tvoje vlasy? Tvoje vlasy nestojí nic. S vlasama se narodíš a jen čekáš než ti dorostou do délky, do které chceš. Někdo má své vlasy strašně rád (já), a někdo až tak moc, že by pro ně udělal všechno.

Máš na vlasech vlny? Pro tebe problém, že? Je jasné, že začneš používat žehličku. Ale, žehlička má svoj já a chyby. Udělá ti krásně rovné vlasy, ale co za půl roku? Vlasy budeš mít možná rovné, ale nebudou takové, jaké byly.

Žehlička ti vlasy ničí, ale ty chceš mít rovné vlasy a proto si to neuvědomuješ. To je ale Tvoje velká chyba! Radši si vlasy nežehli, pokud je chceš mít v budoucnu krásné. Ať je budeš mít vlnité, rovné nebo příliš husté. Mysli na to, že jsou tvoje, jenom tvoje a dělají tě hezčí.

Vlasy jen tak nekoupíš v obchodě, jako nové tričko či kalhoty!
 
 

Reklama
Provozovatel serveru: Blog.cz